Udruženje inženjera u Rudarstvu

Udruženje inženjera u Rudarstvu. Udruženje inženjera u rudarstvu je nezavisno, dobrovoljno, nevladino, neprofitno, stručno-naučno, interesno, profesionalno, vanstranačko udruženje koje okuplja inženjere rudarstva, inženjere geologije i inženjere drugih tehničkih nauka čije je profesionalno delovanje vezano za rudarstvo. Redovna godišnja skupština Udruženja. By Administrator on Monday, April 14, 2014. Be Sociable, Share! Peta redovna godišnja Skupština Udruženja. Be Sociable, Share! Član Udruženja inženje.

OVERVIEW

The site udruzenjeir.org presently has an average traffic classification of zero (the lower the superior). We have examined eighteen pages within the web page udruzenjeir.org and found two websites linking to udruzenjeir.org. There are one contacts and directions for udruzenjeir.org to help you reach them. There are two mass web platforms acquired by this website. The site udruzenjeir.org has been online for seven hundred and thirty-eight weeks, twenty-six days, twenty-three hours, and twenty-eight minutes.
Addresses
Online Since
May 2010

UDRUZENJEIR.ORG TRAFFIC

The site udruzenjeir.org is seeing fluctuating levels of traffic for the duration of the year.
Traffic for udruzenjeir.org

Traffic ranking (by month) for udruzenjeir.org

Traffic ranking by day of the week for udruzenjeir.org

UDRUZENJEIR.ORG HISTORY

The site udruzenjeir.org was first submitted to the registrar on May 10, 2010. As of today, it is seven hundred and thirty-eight weeks, twenty-six days, twenty-three hours, and twenty-eight minutes young.
REGISTERED
May

PERIOD

YEARS
MONTHS
DAYS

LINKS TO DOMAIN

BorskiEkonomskiForum - borefor Forum afirmacije mreže nezavisnih ekonomskih građanskih aktivnosti i inicijativa

Forum afirmacije mreže nezavisnih ekonomskih građanskih aktivnosti i inicijativa. Lokalni ekonomski razvoj i integracija. Možemo, jer moramo svi zajedno! I nije tačno da nema ko i zašto! April 29, 2012. E tu smo negde - valjda.

WHAT DOES UDRUZENJEIR.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of udruzenjeir.org Mobile Screenshot of udruzenjeir.org Tablet Screenshot of udruzenjeir.org

WhoisGuard, Inc.

WhoisGuard Protected

P.O. Box 0823-03411

Panama, Panama, NA

PA

UDRUZENJEIR.ORG SERVER

We found that a single root page on udruzenjeir.org took two thousand two hundred and eighty-one milliseconds to come up. Our parsers could not find a SSL certificate, so in conclusion our crawlers consider udruzenjeir.org not secure.
37.58.75.238

NAME SERVERS

ns1.webfaction.com
ns2.webfaction.com

We discovered that udruzenjeir.org is using the nginx os.

Udruženje inženjera u Rudarstvu

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site states the following, "Udruženje inženjera u rudarstvu je nezavisno, dobrovoljno, nevladino, neprofitno, stručno-naučno, interesno, profesionalno, vanstranačko udruženje koje okuplja inženjere rudarstva, inženjere geologije i inženjere drugih tehničkih nauka čije je profesionalno delovanje vezano za rudarstvo." We noticed that the web site also stated " By Administrator on Monday, April 14, 2014." It also stated " Be Sociable, Share! Peta redovna godišnja Skupština Udruženja. Be Sociable, Share! Član Udruženja inženje."

ANALYZE MORE WEB PAGES

Udruzenje jebaca

Sta je to lijepa zena - pitanje je danas? Kada budem imao djecu, za njihove 18-te rodjendane sinu cu kupiti kabriolet, a kceri platiti operaciju povecanja grudi. Salu na stranu, ali gorka je istina da u danasnjem drustvu izgled predstavlja najvazniji atribut koji zena moze imati. Lijepa zena, bez obzira na obrazovanje ili novac, pod uvjetom da ima imalo mozga najmocnije je stvorenje na planetu. Ona svojom ljepotom moze da kontrolise prakticki sve muskarce.

KURS - Udruženje KURS

Saopštenje povodom najavljenje regulacije oslikavanja murala i grafita. Alain Badiou je obišao mural 20. Remembering Work as Political Sovereignty. KURS traži zid za novi mural. Saopštenje organizacija NKSS povodom izmena u radnom zakonodavstvu. Borba, znanje, jednakost. Video reportaža Umetnik kao publika. Video reportaža Između svetova II. Istorijat oslikavanja murala u Beogradu.

Удружење нефролога Србије званична презентација удружења

Удружење нефролога Србије званична презентација удружења. 4 Конгрес нефролога Србије 2016. 3 Конгрес нефролога Србије 2014. Нефрологија у Србији 90-их и данас 11. Скупштина Удружења нефролога Србије 11.

Udruženje OMNIBUS BiH

Saturday, November 24, 2007. Ovim ljudima pružamo pomoć, pomozite im i Vi. Mala Almedina Zametica, oboljela od mentalne retardacije, koja živi sa majkom i sestrom u sarajevskom naselju Hrasnica.

Udruženje preduzetnika

Sunday, November 20, 2011. Šta je bilo sa smanjenjem državne administracije. Pre dve godine najavljivano je da će se broj zaposlenih u državnoj administraciji smanjiti za 14. Od tada je bez posla u privatnom sektoru ostalo 255. 000 ljudi, a u državnom 650, 20 puta manje nego što je najavljeno. Najveća primanja pod okriljem države ima 130.